Prosím vás REKLAMY ***zde***          
ANIEee

      

Tina šokovala ve videu: Jsem úplně v p**i

2. april 2011 at 14:03 | Anie
VIDEO: Zpěvačka a moderátorka Česko Slovenské SuperStar Tina (27) nedávno oslavila narozeniny a její manažerka si pro ni připravila speciální dárek. Byla z něj tak unešená, že si vše natočila na kameru a v šoku z něho moderátorce ulítla i sprostá slova. "Jsem úplně v p*či," řekla ve videu, které si následně vyvěsila na Facebook.
#ads-article { float: left; width: 235px ! important; }
Tině originální dárek, v podobě setkání se svým idolem, darovala její manažerka Andrea Práznovská. Idolem ale nebyla myšlena žádná celebrita, ale slovenská farmářka Martina alias Kleopatra z Turca. Zpěvačka přijala vypečený dárek se smíchem a udělala si z něj recesi. Natočila vtipné video ze setkání, které si pak vyvěsila na své stránky na Facebook. O takové narozeninové překvapení nemohla své fanoušky ochudit.
"Začněme tím, že jsem měla včera narozeniny.. a dostala jsem takový dárek, který musíte zažít se mnou, bude se vám to líbit," řekla Tina v úvodu videa. Pak dodala, že o šokující překvapení se postarala její manažerka. Ta Tině setkání zorganizovala. "Mně se to strašně líbilo a já jsem úplně v p**i z toho," přiznala Tina bezprostřední pocity na kameru, když vcházela do restaurace, kde už čekala účastnice farmářské show.
"Zdravím tě. Velmi pěkně tě vítám. Já jsem jakože tvůj dárek," přála Tině farmářka Martina a při tom jí objala a políbila na tvář. Moderátorka Česko Slovenské SuperStar gratulace ochotně přijala a vtipně dodala: "Dnešní den je asi nejkrásnější den v mém životě."
Tina dostala setkání s farmářkou jako dárek od své manažerky
Tina na kameru říká, že je v p**i
Tina dostala od Martiny pusu
Tina je ze svého dárku vysmátá
Tina má po celou dobu na sobě černé brýle
Martina Tinu pobjímá
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama