Prosím vás REKLAMY ***zde***          
ANIEee

      

SUPERSTAR! Je Rytmus PLAGIÁTOR? VIDEO: Takhle OKOPÍROVAL Ricka Rosse!

4. april 2011 at 17:41 | Anie♥
V Česko Sovenské Superstar nešetří Rytmus svými tvrdými výroky a gesty žádného soutěžícího. Sám přitom použil píseň svého amerického kolegy.
Jak se můžete podívat na videu pod článkem, tak slovenský rapper Patrik "Rytmus" Vrbovský ve svém hitu Elektrošoky pouze kopíruje svého slavného amerického kolegu Ricka Rosse.
Tady je klip:

Z jeho úspěšného singlu Blowin' Money Fast (B. M. F.) použil hudbu a předělal slova. I ta však frázováním a intonací velice nápadně připomínají Rosse. Jak na celou věc zareagují rapperovi příznivci a kolegové z poroty si budeme muset počkat.
(Můj názor.Asi vás nezajímá no to je jedno.Rytmus má pěkné písničky mi je jedno jestli to okopíroval.Je to fajn zpěvák.Má bezva songy a tak mi to ani neva.Ale musím uznat že Rick Ross zpívá taky slušně.Tady je klip:

Podobá se té co je v články ale je od Ricka tak.Porovnej rozdíl...)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Petr :/ Petr :/ | Web | 4. april 2011 at 17:53 | React

Ahoojky... máš moc krásný blog a já jsem si založil také blog a mám na něm soutěže  o hodnotné ceny. Jen mi na ten blog nikdo nechodí, tak tě chci poprosit, aby ses koukla na můj WEB a třeba si tam vybereš i nějakou soutěž.. Moc lidí tam nesoutěží, takže je velká šance na výhru ;) Na můj blog se dostaneš tak, že klikneš na kolonku WEB tady u komentáře ;) a Děkuji ti moc :) P.S. Neníí to žádný podvod. Nejsem jako ostatní a je mi 19 let. tkže soutěže můžu pořádat ;)

2 Anie Anie | Web | 4. april 2011 at 18:08 | React

[1]: Promin ale já nechci a navíc jsi mi tu dal reklamu ta má být v reklamách nevím ale asi fakt ne

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama