Prosím vás REKLAMY ***zde***          
ANIEee

      

April 2011

Líbí se vám

26. april 2011 at 21:59 | Anie♥
Tak je tady skrytá postava no nevim jestli to je hádanka je to totiž lehké jako facka.Jo tak hádejte.


Animace

21. april 2011 at 7:51 | Anie♥
make a gif
Chci slyšet váš názor takže líbí se vám tahle animačka????

Velikonoce

20. april 2011 at 20:48 | Anie♥
Tady je něco pro vás.


A tady je takova basnicka co slozily moje dve kamosky.
Blíží se velikonoce
Anička malovala vajíčka.
První na červeno druhé na zeleno...
Najednou někdo zazvonil u dveří.
Šla otevřít.
Vykuk na ni hezky kluk.
Odříkal ji básničku,
aby mu dala po vajíčku.
Dala mu to červené,
protože bylo moc pěkné.
Pak přišla ta horší věc,
vymrskal ji ostošest.
Anička se hodně smála,
pak mu ještě po vajíčku dala.
Jo no chcu vám říct že tu na blogu asi moc o velikonocích nebudu budu totiž péct.A no atd.....Pápa

NIC téma týdne

20. april 2011 at 18:44 | Anie♥
Nic no já o tom nevím nic.Je to prostě nic článek.Tak nic no neva.NIC.jÁ fakt o tom nevím nic ta čůůůůsky.

Vanessa Hudgens

13. april 2011 at 17:39 | Anie♥

Vypadá opravdově????

No tak zase den

13. april 2011 at 17:25 | Anie♥
Takže dnešek byl jen další utrpení ve škole.Kdo vymyslel název škola?Spíš ,,MUČÍRNA".No dělali jsme testy na ANGLINU jak jako umíme anglicky.No mám 58% z 100%.Paní učitelka mi řekla že jsem mohla na tom zapracovat.Mojí nejlepší kamatádce co měla stejný počet boudů zase řekla,,No velmi solidní výkon.".Já jsem na ni byla tak naštvaná.No vím že jsem v anglině dobrá no uznávám že jsem se za poslední dobu zlepšila v ostatních předmětech a v anglině ne.Ale proč mi jenom neřekne,,No měla by ses trochu víc snažit.".Bylo by to pro mně taky hrozná odpověd ale.Je to lepší když mi radši neřekne nic než mojí nej kam říct že to byl solidní výkon.Já nevím ale asi žárlím.To se mi naposledy stalo minulý rok.Kámoška měla úúúúúúúžasně zorganizovaný den.A já vždycky nic neplánuju.Měla jsem takovou žárlivost že jsem kvůli toho moc nespala a měla ráno kruhy pod očima.ÁÁÁÁÁchjo no jdu dělat úkoly ty zbytečné úúúúúúkoly.Pak budu něco dělat za ikony,dessy,cokoliv.No tak za chvíli čůůůs. Hodně štěstí při čtení


Ahojky

10. april 2011 at 18:03 | Anie♥
Prominte ale blog bude jenom o tom že budu dělat dessigny.Protože já mám svůj život a celý život nemusím strávit u počítače.Affs prominte ale asi si mně budete muset odstranit teda jestli doufám že tu ještě někdo příjde.chcete.Já budu se pokoušet dělat grafiku.Protože mně to baví a moc.Já budu dělat i dessy na přání ale i jenom tak.papá.Ahoj znovu Anie

Taková dietní svačinka

7. april 2011 at 12:32 | Anie♥
Tak mám tady jeden recept.Dáte si na svačinku cornflaksy a jahůdku.Hodně sladoučkou jahůdku.Je to vinikající odpolední svačinka.Je dietní a sldoučká.Je prostě mnamka.Já to říkám proto že to právě začínám jíst víte.Je to lahůdka a ta jahůdka.


Vzkas pro Michu Mouse

6. april 2011 at 13:27 | Anie♥

Mischo prosím dej mi ten dess co jsi pro mně udělala.Ty víš jaké to je to heslo na blog.Díky moc.Už se těším jaký bude. :-)


Pápá dobrou noc je lepší jako den ve škole

5. april 2011 at 21:26 | Anie♥
Taky tak nesnášíte když se tak čtvrt hodku hlásíte a ta Bl*á učitelka vás pořád nevyvolá.Potom se spolužák přihlásí přímo před vašima očima a ta učitelka ho vyvolá.Pak vyvolá další a né vás.A nakonec řekne dost jdeme k učivu...Tak to já zažívám každý den no nenaštvalo by vás to???Jo byla VL a my jsme hráli ve škole takovou hru na hvězdičky.Já jsem konečně dostala hvězdičku.Poprvé za celý rok co hrajem tu hru.No ono to je víc jako učivo ale to je jedno.Vyvolala mně pak jsem na mapě ukázala město nebo vesnici co jsme měli najít.Já jsem jí dala sešit at mi tu hvězdičku napíše.Prvně jsem ji naštvala tím že jsem nevěděla kam tu hvězdičku má napsat tak jsem ze strany na stranu přemístovala sešit.Pak jsem si trochu potichu řekla konečně první hvězdička.Řekla jsem to takovým znuděným tonem.Pak se mně zeptala jestli fakt to je první hvězdička.Já jsem j řekla že jo že mně totiž konečně někdo vyvolal.No a ona řekla že jsem se asi málo hlásila.No mně to teda pěkně nas*alo.Tak jsem jí vysvětlovala že mně totiž nikdy nevyvolala.Ještě do konce školy jsem jí mněla v mysli jak ji právě rvu hlavu.Já nejsem jediná kdo ji ze třídy nesnáší.Jí nesnáší všichni.Ale pár hodně hodně učenlivých žáků.Nechci říkat šprtů.í celkem berou.Ale asi jim spadli brýle nebo jsou hluší.No nebo ještě nikdy nebyly u doktora.Asi pro dnešek konec blí mně ruky.Kámoš mi ji hodně zakroutil.A to ví že mně zrovna pravé zápěstí bolí.Ten je ale hajzlík.No nic já faktt du.Moje ruce potřebujou spánek.Hlevně ten spánek.Ten potřebuju aji já.Dobrou noc at vás v noci ruší křeček celou noc.Mně spíš budou rušit potkani. XD Jdu spát čůůůůůůůs! :-O
Jde se spát na téhle posteli by se mi fááájně spinkalo.

Co říkáte na superstár

5. april 2011 at 15:36 | Anie♥
Co říkáte na SUPERSTAR.Aco na porotu? Pište do kementářů.Mně se ze superstar líbí Michal šeps,a Noah Ellenwood.
A z poroty Rytmus GÁBINA a HELENA.Palo Habera se mi moc nelíbí.No to je jedno pište koomenty.Budu ráda.Protože mi tu na blog moc lidí nepíše.Návštěvnost mně netrápí ale nikdo nepíše komenty.Tak díky že něco napíšete.
Vaše ADMINEČKA
Anie♥

Divadlo pokračování

5. april 2011 at 15:29 | Anie♥
Tady je pokračování jaké to bylo v tom divadle.Já jsem ani nemusela jet protože jsem v čtvrtek a pátek chyběla.Ale jela jsem protože jsem mměla dostatek peněz co mi mamka dala na zaplacení nějáke besedy s Adolfem Dudkem.(Já to jméno nevím přesně)No a tak jsem jela.Zastihla jsem totiž hned po ránu učitelku.Zaplatila jsem divadlo a jela.No jeli jsme s 6. a 7. třídou v jednom autobuse.No z naší třídy jelo jen 9 žáků.Přijely jsme a tam v divadle ve vstupní hale byl nádherný lustr.Byl opravdu úžasný taky bych ho doma chtěla.No ale já bych neměla kam dát.Byla tak asi já nevím byl prostě dlouhý.Tak jsme si odložili kabáty a tak...No představení začalo.Bylo to o nějáké čarodějnici co zabíjela s čarodějkamy děti.No a byl jeden kluk a ten je zastavil před zabitím všech dětí.No mi se to celkem líbilo.Potom v půlce byla přestávka.Šla jsem něco si koupit protože jsem měla velký hlad.Nic moc tam nebylo ale přes to jsem si koupila ledové kaštany-Alespon mi to trochu zahnalo hlad.Ale né moc.Tak jsem je snědla a koupila jsem si vodu.Bo jsem taky měla velkou žízen.Přestávka skončila.Dodívali jsme se na divadlo a jeli jsme zpátky do školy.Tak moc jsem se těšila na oběd.Dojeli jsme a já jsem se nacpala obědem.V duchu jsem si říkala juchů.Konečně oběd.Přišla jsem domů a hádejte co se mi stalo.Moji potkani na mně čekali až jim dám nažrat.To bylo tak hezké hned jsem si je musela vzít do rukou.Ách jo ti jsou tak hodní. XD
Tady je obrázek a název divadla pod tím.

Divadlo Jiřího Myrona

Název :

ČARODĚJNICE

Roald Dahl

Divadlo

4. april 2011 at 19:09 | Anie♥
Dnes jsem místo učení šla do DIVADL.No divadlo je výhodné nemusíte se učit.Bylo to no název byl ČARODĚJNICE.Bylo to vcelku slušné.No jinak bylo to úžasné.Tak to je vše zítra vám to dopíšu. Pa

Peklo Téma týdne

4. april 2011 at 18:21 | Anie♥
Takže je tady téma týdne a já vám napíšu článek na téma ,,PEKLO"
Já mám peklo třeba když nevyčistím klec svojim potkanům.Tak to je ten smrad fakticky peklo.
No peklo něco o něm:
Peklo je pojem vyskytující se v mnoha náboženstvích v souvislosti s vírou v posmrtný život. Často bývá zobrazováno jako apokalyptická krajina či podzemní království, kde dočasně či trvale trpí duše zemřelých za své viny.
Obvykle velmi konkrétní představa starověkých polyteistických náboženství o podsvětí (např. Hádova říše mrtvých) nalézá svou obdobu v abrahámovských náboženských systémech (především v křesťanství) jen částečně, symbol podsvětí peklo je zde chápán abstraktněji.
Přeneseně může pojem peklo označovat polosvět organizovaného zločinu či obecně místo, které přináší člověku utrpení.

Peklo ve židovském pojetí

Hebrejské slovo sheol (a řecký ekvivalent hádes v Septuaginta) mluví o podsvětí jako o říši mrtvých. Mrtví jsou ne proto, že by snad neměli vědomí, ale hlavně z toho důvodu, že nezažívají žádnou Boží přítomnost.
Peklo tady je obraz který jsem našla:š


SUPERSTAR! Je Rytmus PLAGIÁTOR? VIDEO: Takhle OKOPÍROVAL Ricka Rosse!

4. april 2011 at 17:41 | Anie♥
V Česko Sovenské Superstar nešetří Rytmus svými tvrdými výroky a gesty žádného soutěžícího. Sám přitom použil píseň svého amerického kolegy.
Jak se můžete podívat na videu pod článkem, tak slovenský rapper Patrik "Rytmus" Vrbovský ve svém hitu Elektrošoky pouze kopíruje svého slavného amerického kolegu Ricka Rosse.
Tady je klip:

Z jeho úspěšného singlu Blowin' Money Fast (B. M. F.) použil hudbu a předělal slova. I ta však frázováním a intonací velice nápadně připomínají Rosse. Jak na celou věc zareagují rapperovi příznivci a kolegové z poroty si budeme muset počkat.
(Můj názor.Asi vás nezajímá no to je jedno.Rytmus má pěkné písničky mi je jedno jestli to okopíroval.Je to fajn zpěvák.Má bezva songy a tak mi to ani neva.Ale musím uznat že Rick Ross zpívá taky slušně.Tady je klip:

Podobá se té co je v články ale je od Ricka tak.Porovnej rozdíl...)

Brácha

3. april 2011 at 19:40 | Anie
Taky tak nesnášíte rodiče? Měli jste někdy 100 chudí jim vrazit?
Mi se to v poslední době stává moc často.Mám o 3 roky mladšího bráchu.Není to mimino už umí pár sprostých slov.Taky umí dobře škrtit a kousat a tahat za vlasy.No rodiče jeho mají radši teda podle mého rozsudku.Jeto pravda vždy je on andílek.
Je to peklo nepřejte si mít bráchu a už vůbec né mladšího.
(starší je cejkem ok ale mladší je dábel)

Pomozte mi vybrat soutěž..

2. april 2011 at 22:40 | Anie
Vyberte jsi co bude za soutěže na tomto blogu tento měsíc.
Můžete si vybrat jednu ze tří odpovědí tak doufám že vyberete nějáké.
Díky za radu Anie

Animačky

2. april 2011 at 15:19 | Anie
Tady je pár animaček
Pro milovníky Hello kitty je jeden speciál
KONEC
A dále

WC

2. april 2011 at 15:13 | Anie
Záchod má svátek 29.LISTOPADU
Na záchodě strávím čtvrtinu života ten zbytek je nuda.
1% je :)
(úsměv)

Hity a největší sledovanost...

2. april 2011 at 14:34 | Anie
Tady je pár hitů s obrovskou sledovaností...
1.
Počet shlédnutí:
146 802 103
2.
Počet shlédnutí:
363 343 454
3.
Počet shlédnutí:
82 964 928
4.
Počet shlédnutí:
2 410 976
Mohlo toho být víc to bude v příštím článku.
XD