Prosím vás REKLAMY ***zde***          
ANIEee

      

Česko Slovenská SuperStar - Helena Zeťová

17. march 2011 at 15:15 | Anie
__flashReplacement__

Helena Zeťová se narodila ve Valašském Meziříčí a dětství prožila mezi horskými masívy moravských Beskyd. Právě prožitek neoblomných skal jí podle všeho dodal patřičné odhodlání a sebevědomí, aby již v patnácti letech vyrazila do světa a pronásledovala tam svoji životní lásku - hudbu.
Ze svého putování širým světem se vrací do Česka, aby se zúčastnila natáčení populárního pořadu Do-RE-MI, kde se poprvé setkává s Terezou Kerndlovou a Terezou Černochovou. Zpěvačky si padly do noty, slovo dalo slovo a v roce 2002 vydává trio Black Milk debutové album Modrej dým, které se zanedlouho stává platinovým.

Po rozpadu skupiny Black Milk se Helena zavřela do studia a všechny svoje síly věnovala nahrávání sólové desky Ready To Roll. Eklektické album přineslo Heleně titul Skokan roku v anketě Český slavík a nominaci Akademie české populární hudby na zpěvačku roku 2005. Další deska přichází v roce 2008 a předchází ji napjaté očekávání. Crossing Bridges se stává hitem a Helena odjíždí s písní Love Me Again reprezentovat Českou republiku na Eurosong.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama