Prosím vás REKLAMY ***zde***          
ANIEee

      

Česko Slovenská SuperStar - Gábina Osvaldová

17. march 2011 at 15:16 | Anie
__flashReplacement__
Málokdo z mladé generace ví, že Gábina je regulérní absolventkou katedry herectví na pražské DAMU. Je to zapříčiněno především tím, že již dvacet let upřednostňuje Gabriela Osvaldová psaní písňových textů.
Z její spolupráce s Lucií Bílou vzešly hity jako Láska je láska nebo Most přes minulost. Napsala ovšem také texty písní pro české filmy a pohádky, mezi nejznámější patří třeba Válka barev, Akumulátor, Pták ohnivák nebo Nesmrtelná teta.
Spolu se skladatelem Ondřejem Soukupem patří také k prominentům české muzikálové scény. Mezi jejich nejúspěšnější společné projekty patří například inscenace Zahrada rajských potěšení a především původní muzikál Johanka z Arku, který slyšelo a vidělo statisíce nadšených českých i slovenských milovníků hudebního divadla.
Ta pravá mediální vřava kolem její osoby přišla ovšem až díky jejímu šarmantnímu porotcování ve dvou prvních ročnících talentové soutěže Česko hledá SuperStar a posléze také účasti v porotě X-Factoru, kde dostala na starost skupinu 25+. Její pověstné hlášky prošpikované delikátní ironií jsou příslibem i do druhého ročníku Česko Slovenské SuperStar.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama